25 stycznia ZUS i ŁSSE zapraszają na webinar. Wsparcie w ramach Tarczy 6.0

25 stycznia ZUS i ŁSSE zapraszają na webinar. Wsparcie w ramach Tarczy 6.0

Oddziały Zakładu Ubezpieczeń Społecznych z województwa łódzkiego wspólnie z Łódzką Specjalną Strefą Ekonomiczną zapraszają na bezpłatny WEBINAR na temat Wsparcia z ZUS w ramach Tarczy 6.0. Spotkanie online odbędzie się 25 stycznia, początek o godz. 10.00.

W czasie spotkania eksperci powiedzą o:

- Zwolnieniu z opłacania składek dla płatników z określonych branż na podstawie Tarczy antykryzysowej 6.0 – wnioski od 30 grudnia 2020 r.

-  Dodatkowym świadczeniu postojowym.

- Jednorazowym dodatkowym świadczeniu postojowym dla osoby prowadzącej pozarolniczą działalność gospodarczą oraz  – wnioski od 30 grudnia 2020 r.

- Jednorazowym dodatkowym świadczeniu postojowym dla osób wykonujących umowy cywilnoprawne – wnioski od 15 stycznia 2021 r.

-  Zwolnieniu z obowiązku naliczania składek od umów cywilnoprawnych – wnioski od 1 stycznia 2021 r. i obowiązku  informowania ZUS o umowach o dzieło zawieranych od 1 stycznia 2021 r

Udział w webinarze jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona. Obowiązuje jedynie wcześniejsza rejestracja, której można dokonać na stronie www.sse.lodz.pl. Po zarejestrowaniu się, uczestnicy otrzymają wiadomość mailową (najpóźniej do 25 stycznia do g. 8.00) wraz z linkiem do pokoju webinarowego.

W trakcie spotkania eksperci z I i II oddziału w Łodzi oraz tomaszowskiego oddziału  ZUS będą odpowiadać na pytania, które można zadać  formularzu podczas  rejestracji na webinar.

Spotkanie zostanie przeprowadzone za pomocą platformy WEBEX MEETINGS. Link do rejestracji TUTAJ

Więcej o:
zus zus radomsko szkolenie zus radomsko webinar zus

Załączniki

Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE