25 RDHS „Kotwicz” zaprasza na koncert z okazji premiery płyty „Elektrogranie”

25 RDHS „Kotwicz” zaprasza na koncert z okazji premiery płyty „Elektrogranie” Fot. Hufiec Radomsko

Po sukcesie „Harcogrania” 25. Radomszczańska Drużyna Starszoharcerska „Kotwicz” zdecydowała się nagrać i wydać już drugą płytę „Elektrogranie”, czyli znane piosenki w autorskiej aranżacji. Harcerze i harcerki z wielką radością zapraszają wszystkich radomszczan na koncert z okazji premiery płyty.

Muzyka towarzyszy codziennym działaniom harcerek i harcerzy, jednak harcerze starsi z 25 RDHS postanowili zmierzyć się z jej profesjonalnym obliczem. Drużyna już od samego powstania odnosi sukcesy nie tylko uczestnicząc w Ogólnopolskim Harcerskim Festiwalu Artystycznym „OPAL” i zajmując na nim wysokie miejsca na podium, ale także wyjeżdżając na wiele festiwali muzycznych w całej Polsce. Chcąc jeszcze bardziej rozwijać umiejętności artystyczne druhny i druhowie nagrali płytę „Harcogranie”, która spotkała się z pozytywnym odbiorem środowiska harcerskiego.

Kolejnym dużym przedsięwzięciem było nagranie drugiej płyty. „Elektrogranie” to płyta, na której znajdują się znane wśród sympatyków harcerskich ognisk utwory, którym radomszczańscy harcerze nadali nowe brzmienie.

Inicjatywa umożliwiła harcerzom i harcerkom z drużyny poczuć sprawczość w rozpowszechnianiu dorobku związanego z działalnością drużyny. Mieli okazję zdobyć nowe kompetencje, które zostaną z nimi już na całe życie i przydadzą się w dorosłym życiu. Poprzez uczestnictwo w wielu próbach przygotowujących do koncertu młodzież miała okazję w praktyce dowiedzieć się jak ważna jest systematyczna i zaplanowana praca a także spróbować swoich sił w kontakcie z partnerami.

Z okazji premiery „Elektrogrania” zapraszamy wszystkich, którym bliskie są harcerskie brzmienia na koncert premierowy, który odbędzie się 21 czerwca o godzinie 18.30 w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Radomsku. Koncertowi towarzyszyć będzie kantynka z przysmakami przygotowanymi przez Koło Gospodyń Wiejskich w Wierzbicy oraz Silent Disco, które rozpocznie się po koncercie, o godzinie 21.30.

Na wydarzenie wstęp wolny.                                                                    

Zadanie jest współfinansowane z budżetu Miasta Radomsko.

Więcej o:
zhp zhp radomsko harcerze kotwicz hufiec radomsko
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE