2. Roberta Gołębiowskiego na VI Maratonie Wokół Zalewu Sulejowskiego - Radomsko24.pl

2. Roberta Gołębiowskiego na VI Maratonie Wokół Zalewu Sulejowskiego

Robert Gołębiowski z KBKS Radomsko, zajął drugie miejsce w Ultramaratonie wokół Zalewu Sulejowskiego na dystansie 50 km.

Ultramaraton rozegrany został 21 września, w pięknych okolicznościach przyrody. Leśne drogi i ścieżki prowadziły tuż nad brzegami Zalewu Sulejowskiego.

Robert Gołębiowski startował w kategorii powyżej 50 lat. Jego czas to 4:40:49. Zwyciężył Sławomir Bełdowski z Piotrkowa Trybunalskiego z wynikiem 4:27:44.

Pozostali zawodnicy: w kat. open 30-39 lat, 18. miejsce Sebastian Pierzchalski z czasem 4:40:49, kat. open  18-29 lat, 47. miejsce dla Tomasza Wodeckiego z czasem 5:53:03.

Marta Olczyk z KBKS Radomsko okazała się najmłodszą zawodniczką biegu na 10 km wśród pań za co dostała nagrodę. Podczas biegu uległa niestety kontuzji.