Radomsko, Łódzkie 20.4o Sobota, 25 Maja 2019
ważne informacje
Autopromocja redakcja

19 grudnia Świąteczne Spotkanie Radomszczan

Miasto

Świąteczne Spotkanie Radomszczan – zapraszamy mieszkańców na plac 3 Maja, w sobotę 19 grudnia już od godziny 12.

Świąteczne Spotkanie Radomszczan – zapraszamy mieszkańców na plac 3 Maja, w sobotę 19 grudnia już od godziny 12.
fot.archiwum Radomsko24.pl
Na skwerze rozpocznie się świąteczny jarmark, na którym będzie można podziwiać i zakupić: ozdoby świąteczne, stroiki, rękodzieło, a także miody, ciasta i wędliny.

W jarmarku wezmą udział Fundacja Aktywne Centrum Edukacji Uniwersytet Otwarty dla Każdego, Chrześcijańskie Stowarzyszenie Dobroczynne, Specjalny Ośrodek Szkolno –Wychowawczy, Środowiskowy Dom Samopomocy i radomszczańskie szkoły, a także firmy: Masarnia Folwark, Piekarnictwo Grzegorz Trzeciak, Majchrowscy, Małgorzata Paliga i Aneta Wiatr –Placzyńska.

Od godziny 15.  na scenie zaplanowano koncerty kolęd. Zaprezentują się m.in. działający przy MDK chór „Złota Nutka” i Radomszczańska Kapela Podwórkowa. Gwiazdą świątecznego spotkania w centrum miasta będzie Krystyna Giżowska. Prezentacje kolęd potrwają do 17.30, a o godzinie 18.00 w Miejskim Domu Kultury będzie można posłuchać kolęd w wykonaniu Chóru Moniuszkowców.

Organizatorzy spotkania to Miasto Radomsko, MOPS, MDK, Stowarzyszenie Centrum Pomocy ,,Panaceum”.
Organizatorzy zachęcają do wsparcia organizacji spotkania oraz przedświątecznej pomocy dla potrzebujących rodzin z Radomska.

Firmy i osoby mogą przekazywać darowizny na konto Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Radomsku, nr 21 8980 0009 2001 0037 5427 0007, tytułem darowizna na zorganizowanie Świątecznego Spotkania Radomszczan dla najuboższych mieszkańców Radomska.

info: UM Radomsko

komentarze