Radomsko, Łódzkie 19.0o Wtorek, 20 Sierpnia 2019

17 grudnia wigilia radomszczan

Miasto
Jacek Paszewski

Miasto Radomsko oraz Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej zapraszają na Wigilijne Spotkanie Radomszczan 17 grudnia, które odbędzie się na Placu 3 Maja. Na to świąteczne niedzielne popołudnie zaplanowano kiermasz świąteczny i wiele atrakcji dla mieszkańców miasta.

Od godziny 12.00 na kiermaszu świątecznym będzie można nabyć bożonarodzeniowe ozdoby, rękodzieło, domowe ciasta czy tradycyjne wędliny. Swoje stoiska przygotują radomszczańskie szkoły, organizacje pozarządowe, Środowiskowy Dom Samopomocy, uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej przy Chrześcijańskim Stowarzyszeniu Dobroczynnym oraz lokalni wystawcy.

Wspólne świętowanie rozpocznie się o 14.45 występem chóru „Złocisty Promień” oraz życzeniami świątecznymi od władz miasta. Mali artyści z radomszczańskich szkół i przedszkoli przedstawią bożonarodzeniowy program artystyczny, podczas którego zobaczyć będzie można jasełka w wykonaniu przedszkolaków, jak również wysłuchać kolęd i pastorałek przygotowanych przez uczniów szkół podstawowych czy obejrzeć "żywą szopkę".

Na zakończenie wieczoru godz. 16.30 dla radomszczan z recitalem kolędowym wystąpi Magda Steczkowska.

komentarze