16-latek uciekł z placówki opiekuńczo-wychowawczej. Driftował po ulicach Radomska

16-latek uciekł z placówki opiekuńczo-wychowawczej. Driftował po ulicach Radomska Fot. KPP Radomsko

We wtorek 6 października roku radomszczańscy policjanci uniemożliwili dalsza jazdę 16-latkowi, który jak wynikało ze zgłoszenia, miał niebezpiecznie jeździć po ulicach Radomska kierując samochodem osobowym. Trafił do placówki opiekuńczo-wychowawczej, gdyż nie powrócił tam z przepustki.

Około godz. 15.00 policjanci zostali poinformowani, że po Radomsku w sposób niebezpieczny młody mężczyzna jeździ osobowym peugeotem. Wymieniony pojazd policjanci zauważyli zaparkowany na jednej z ulic miasta. Wewnątrz na miejscu pasażera siedział 19-letni właściciel samochodu, nie posiadający uprawnień do kierowania. Po chwili do pojazdu przyszedł 16-latek, który miał kierować tym samochodem. Żaden z nich jednak nie przyznał się do prowadzenia pojazdu.

Obaj byli trzeźwi. Jeśli policjanci potwierdzą, że 16-latek kierował pojazdem o sprawie zostanie powiadomiony sąd rodzinny. Ponadto okazało się, że nastolatek jest na tzw. niepowrocie z Placówki Opiekuńczo – Wychowawczej, gdzie został odwieziony przez policjantów.

Więcej o:
komenda powiatowa policji radomsko nieletni sąd rodziny placówka opiekuńczo-wychowawcza radomsko
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE