1569 nowych zakażeń koronawirusem w woj. łódzkim. 14 osób zmarło

1569 nowych zakażeń koronawirusem w woj. łódzkim. 14 osób zmarło Fot. pixabay.com

Jak poinformował Urząd Wojewódzki, w województwie łódzkim odnotowano 1569 kolejnych zakażeń koronawirusem potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. 14 osób zmarło, w tym 2 mieszkańców powiatu radomszczańskiego.

(stan na 21 listopada 2020 r. – godz. 11.00)

Kolejne 1243 osoby wyzdrowiały.

Sytuacja epidemiczna w województwie łódzkim:

- Liczba osób z potwierdzonym zakażeniem w województwie łódzkim: 57372
- Liczba osób aktualnie zakażonych: 31623
- Liczba osób objętych kwarantanną: 24805
- Liczba osób objętych nadzorem epidemiologicznym: 970
- Liczba osób, które wyzdrowiały: 25028
- Liczba osób, które zmarły: 721

Liczba testów wykonanych przez laboratoria w województwie łódzkim w poprzedniej dobie: 3268

Liczba osób z potwierdzonym badaniami laboratoryjnymi zakażeniem koronawirusem w województwie łódzkim to – 57732

Osoby zmarłe

Urząd Wojewódzki w Łodzi poinformował o śmierci kolejnych osób, zakażonych koronawirusem.

Zmarłe osoby to:

- 64 - letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu w Zgierzu. Pacjentka pochodziła z powiatu łowickiego.

- 66 - letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu w Zgierzu. Posiadała schorzenia współistniejące. Pacjentka pochodziła z powiatu zgierskiego.

- 86 - letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu w Łowiczu. Posiadała schorzenia współistniejące. Pacjentka pochodziła z powiatu łowickiego.

- 87- letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu w Skierniewicach. Posiadała schorzenia współistniejące. Pacjentka pochodziła z powiatu łowickiego.

- 91- letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu w Zgierzu. Posiadała schorzenia współistniejące. Pacjentka pochodziła z powiatu zgierskiego.

- 51 - letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu im.N.Barlickiego w Łodzi. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu zgierskiego.

- 58 - letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu Zakonu Bonifratrów im. Jana Bożego w Łodzi. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu zgierskiego.

- 64 - letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu im. Biegańskiego w Łodzi. Pacjent pochodził z powiatu zgierskiego.

- 67 - letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu w Łęczycy. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu zgierskiego.

- 74 - letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu w Radomsku. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu radomszczańskiego.

- 82 - letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu w Radomsku. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu radomszczańskiego.

- 83 - letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu w Zgierzu. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu zgierskiego.

- 85 - letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu w Łasku. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu wieluńskiego.

- 90 - letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu w Tomaszowie Mazowieckim. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu piotrkowskiego.

Więcej o:
koronawirus radomsko koronawirus koronawirus województwo łódzkie śmierć
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE