1453 nowe zakażenia koronawirusem w woj. łódzkim. 11 osób zmarło

1453 nowe zakażenia koronawirusem w woj. łódzkim. 11 osób zmarło Fot. pixabay.com

Jak poinformował Urząd Wojewódzki, w województwie łódzkim odnotowano 1453 kolejne zakażenia koronawirusem potwierdzone pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. 11 osób zmarło.

(stan na 11 listopada 2020 r. – godz. 11.00)

Kolejne 559 osób wyzdrowiało.

Sytuacja epidemiczna w województwie łódzkim:

- Liczba osób z potwierdzonym zakażeniem w województwie łódzkim: 43755
- Liczba osób aktualnie zakażonych: 28371
- Liczba osób objętych kwarantanną: 24714
- Liczba osób objętych nadzorem epidemiologicznym: 1550
- Liczba osób, które wyzdrowiały: 14848
- Liczba osób, które zmarły: 536

Liczba testów wykonanych przez laboratoria w województwie łódzkim w poprzedniej dobie: 3296

Liczba osób z potwierdzonym badaniami laboratoryjnymi zakażeniem koronawirusem w województwie łódzkim to – 43755

Osoby zmarłe

Urząd Wojewódzki w Łodzi poinformował o śmierci kolejnych osób, zakażonych koronawirusem.

Zmarłe osoby to:

- 70-letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym im. Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Posiadała schorzenia współistniejące. Pacjentka pochodziła z powiatu łódzkiego.

- 85-letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym im. Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Posiadała schorzenia współistniejące. Pacjentka pochodziła z powiatu łódzkiego.

- 87-letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym im. Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Pacjentka pochodziła z powiatu łódzkiego.

- 73-letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu w Wieluniu. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu piotrkowskiego.

- 81-letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu w Wieruszowie. Pacjent pochodził z powiatu wieruszowskiego.

- 82-letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu w Wieruszowie Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu wieruszowskiego.

- 84-letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu im. Biegańskiego w Łodzi. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu łódzkiego.

- 85-letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu w Wieruszowie. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu wieruszowskiego.

- 87-letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym im. Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Pacjent pochodził z powiatu łódzkiego.

- 88-letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym im. Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu łódzkiego.

- 90-letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym im. Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Pacjent pochodził z powiatu łódzkiego.

Więcej o:
koronawirus radomsko koronawirus koronawirus województwo łódzkie śmierć
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE