Zwężka na A1 między węzłami Piotrków Trybunalski Zachód i Tuszyn

Zwężka na A1 między węzłami Piotrków Trybunalski Zachód i Tuszyn

Między węzłami Piotrków Trybunalski Zachód i Tuszyn na autostradzie A1 w czwartek 11 sierpnia w godzinach od 8.00 do 16.00 należy spodziewać się utrudnień. Drogowcy informują, że konieczne jest usunięcie słupa energetycznego z pasa rozdziału na 342 kilometrze autostrady.

Przeprowadzenie prac będzie się wiązało z koniecznością wyłączenia pasów: szybkiego i środkowego na obu jezdniach autostrady: zarówno w kierunku Katowic i Łodzi. Jazda będzie więc możliwa tylko jednym pasem – wolnym.

Żeby ominąć miejsce prac, należy: jadąc od strony Katowic na węźle Piotrków Trybunalski Zachód kierować się w stronę Warszawy, po czym po dojechaniu do węzła Piotrków Trybunalski Północ, skręcić na DK12/91 w stronę Łodzi. Na autostradę będzie można ponownie wjechać na węźle Tuszyn i kontynuować jazdę w kierunku Łodzi.

Analogicznie w przeciwnym kierunku. Na węźle Tuszyn zjeżdżamy na DK12/91 kierując się na Piotrków Trybunalski, po dojechaniu do węzła Piotrków Trybunalski Północ należy skręcić na S8 w stronę Wrocławia, po czym na węźle Piotrków Trybunalski Zachód powrócić na autostradę A1 w kierunku Katowic.

W dniu prowadzonych prac dla kierowców dodatkowo wyświetlane będą komunikaty na tablicach zmiennej treści.

Więcej o:
a1 autostrada a1 a1 radomsko policja utrudnienia
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE