Zrób zdjęcie wiosny w Łódzkiem, wygraj kurs fotograficzny

Zrób zdjęcie wiosny w Łódzkiem, wygraj kurs fotograficzny Fot. Urząd Marszałkowski w Łodzi

Przyroda to jedna z najwdzięczniejszych modelek dla fotografów, a zwłaszcza przyroda wiosenna: rozkwitające rośliny, budzące się po zimie zwierzęta, wracające do kraju ptaki, a wszystko to w świetle ostrych promieni słońca. Wszystkich mieszkańców Łódzkiego, którzy lubią robić zdjęcia Urząd Marszałkowski w Łodzi zaprasza do uwieczniania takich widoków i wzięcia udziału w konkursie: „Województwo Łódzkie Ogrodem Polski – Wiosna”. Na laureatów czekają vouchery na profesjonalny kurs fotograficzny.

- To konkurs dla każdego, kto lubi przyrodę i jest wrażliwy na piękno. Województwo łódzkie może się pochwalić wieloma atrakcyjnymi miejscami i dlatego warto je pokazać i promować – mówi Grzegorz Schreiber, marszałek województwa łódzkiego.

Uczestnikiem konkursu może być każdy mieszkaniec województwa, który ukończył 13 lat. Zgłoszone fotografie – jedna od jednego autora - nie mogą być pracami zbiorowymi, ani też nie mogą być to zdjęcia nagrodzone w innych konkursach. Dla autorów najlepszych fotografii przygotowano bardzo ciekawe nagrody – to vouchery na profesjonalny, stacjonarny kurs fotograficzny.

Prace konkursowe należy nadsyłać w terminie od 21 marca do 21 kwietnia 2023 r. na adres ogrody@lodzkie.pl.

Więcej o:
województwo łódzkie urząd marszałkowski w łodzi konkurs konkurs fotograficzny wiosna
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE