Zapaśnicy UKS Zapaśnik w Memoriale im. T. Wnuka w Pabianicach

Zapaśnicy UKS Zapaśnik w Memoriale im. T. Wnuka w Pabianicach Fot. UKS Zapaśnik Radomsko

Tym razem udział w turnieju w zaprzyjaźnionych Pabianicach wzięli młodzicy i kadeci UKS. Tegoroczny Memoriał im. Tadeusza Wnuka zakończył się dla nich szczęśliwie: z czwórki startujących zawodników, trzech wywalczyło srebrne medale w swoich kategoriach wagowych po dobrych walkach.

Niestety obecnie panujące wirusy skutecznie osłabiły zespół i zmuszeni byliśmy wystartować w znacznie okrojonym składzie. Mimo problemów start stał na wysokim poziomie i zapaśnicy radomszczańskiego Zapaśnika na pabianickich matach zaprezentowali waleczność i sportowego ducha. 

Indywidualnie zawodnicy zdobyli 3 srebrne medale:

- Szymon Młynarczyk w kat. 38 kg - młodzik, 

- Jakub Molenda w kat. 85 kg - młodzik i 

- Szymon Wilk w kat. 71 kg - kadet.

- Kazimierz Gurazda zajął V miejsce w kat. 57 kg - młodzik.

- Kończymy ten obfity w starty sezon z małymi problemami zdrowotnymi. Dzięki wsparciu sponsorów, partnerów, działaczy oraz zarządu klubu z wiceprezesem ds. sportu Mirosławem Szylerem na czele był to także rok pełen sukcesów. Dużego wsparcia przez cały czas sztabowi szkoleniowemu i klubowi udziela radny miejski Kamil Bugdal, za co także jesteśmy bardzo wdzięczni - mówi sprawujący opiekę nad zawodnikami podczas sobotnich zawodów trener Konrad Terka.

Więcej o:
radomsko zapasy uks zapaśnik radomsko memoriał pabianice
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE