Zacznij pracować na własny rachunek

Zacznij pracować na własny rachunek Fot. ilustracyjne/pixabay.com

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku ogłasza nabór wniosków o przyznanie jednorazowych środków na podjęcie działalności gospodarczej. Zainteresowane osoby wnioski mogą składać do 3 do 7 lutego br.

- Osoby bezrobotne zarejestrowane w Powiatowym Urzędzie Pracy w Radomsku (lub w filii PUP w Przedborzu), które są zainteresowane rozpoczęciem działalności gospodarczej mogą w terminie od 3 do 7 lutego 2020 roku złożyć wniosek o przyznanie jednorazowych środków na podjęcie działalności gospodarczej – informuje Marta Michalczyk z PUP w Radomsku.

Maksymalna kwota o jaką może wnioskować osoba bezrobotna w 2020 r. to 24 tys. złotych.

- Należy pamiętać, iż przyznanie wsparcia osobie bezrobotnej powinno wynikać z założeń Indywidualnego Planu Działania – zauważa M. Michalczyk.

Osoby bezrobotne zainteresowane złożeniem wniosku o jednorazowe środki na rozpoczęcie działalności gospodarczej mogą wziąć udział w zajęciach nt. wypełniania wniosku o przyznanie jednorazowych środków na podjęcie działalności gospodarczej.

Spotkania odbędą się w dniach:
- 30.01.2020 r. (czwartek) o godzinie 11.00
- 31.01.2020 r. (piątek) o godzinie 9.00
- 04.02.2020 r. (wtorek) o godzinie 9.00

Zapisy na zajęcia będą przyjmowane u doradców klienta indywidualnego.

Zobacz: Z nowym rokiem czas na staż

Regulamin oraz aktualne wnioski dostępne są w siedzibie Urzędu oraz na stronie internetowej www.radomsko.praca.gov.pl w dokumentach do pobrania w zakładce Dla Bezrobotnych i poszukujących pracy. Szczegółowe informacje można również uzyskać w Powiatowym Urzędzie Pracy w Radomsku w pok. nr 26 oraz pod nr tel.: (44) 683 73 56 do 58 wew. 38.

Więcej o:
pup radomsko urząd pracy radomsko nabór radomsko staż radomsko
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE