Wybory prezydenckie 2020: Poseł Konfederacji zachęcał do głosowania na Krzysztofa Boska

Wybory prezydenckie 2020: Poseł Konfederacji zachęcał do głosowania na Krzysztofa Boska

Kampania prezydencka dociera do miast i miasteczek. Radomsko jest tego przykładem. Do głosowania na kandydata Konfederacji Wolność i Niepodległość – Krzysztofa Bosaka zachęcał goszczący w Radomsku poseł Dobromir Sośnierz.

Celem wizyty w Radomsku było zachęcenie do oddania głosów w wyborach prezydenckich wyznaczonych na 10 maja 2020 na Krzysztofa Bosaka.

- Naszym zdaniem Krzysztof Bosak jest odpowiednim kandydatem na najwyższy urząd w Polsce. Wszyscy inni kandydaci wykazali się już np. odbieraniem wolności Polakom, nakładaniem podatków, uległościom wobec innych mocarstw, zwłaszcza wobec Brukseli. Tylko ideowa prawica, czyli Konfederacja gwarantuje coś przeciwnego – zauważa Dobromir Sośnierz. - Jeżeli Polacy zagłosują na Krzysztofa Bosaka uważam, że nareszcie będziemy mogli być dumni ze swojego prezydenta, który będzie asertywny na arenie międzynarodowej, będzie stanowczy w odniesieniu do nieracjonalnych pomysłów rządu, że nie będzie miał oporu przed wetowaniem ustaw, które są po prostu szkodliwe... Wybór Krzysztofa Bosaka na prezydenta Polski zmieni naszym zdaniem na pewno układ sił rządzących naszym krajem. Partia rządząca musiałaby liczyć się z opozycją – dodaje.

Spotkanie było też okazją do podzielenia się spostrzeżeniami Dobromira Sośnierza z pracy w europarlamencie, a obecnie w Sejmie RP.

Więcej o:
radomsko wybory prezydenckie dobromir sośniesz konfederacja spotkanie
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE