Radomsko, Łódzkie 1.4o Sobota, 18 Stycznia 2020
ważne informacje
  • 15:01 Płatne parkingi w centrum Radomska? czytaj dalej
  • 12:01 Dni Radomska 2020. Wystąpią Ronnie Ferrari, Lady Pank i B.R.O czytaj dalej
Agencja Muza_koncert 12 marca

WOŚP 2020. Jeden w wolontariuszy w Radomsku zebrał ponad 4 tys. zł!

Miasto
Redakcja

W Radomsku wciąż nie wiadomo ile zebrano na rzecz tegorocznego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wielkie liczenie trwa. Na uwagę zasługuje to, iż jeden z wolontariuszy zbierał ponad 4 tys. złotych.

W naszym mieście „Wielkie liczenie” w ramach tegorocznego finału WOŚP wciąż trwa. Póki co wiadomo, że udało się zebrać 159 666,02 złotych.

- Należy jednak podkreślić, że nie jest to ostateczna kwota. Nie została jeszcze przeliczona obca waluta. Poza tym do sztabu Orkiestry wciąż wpływają pieniądze, zebrane m.in. przez uczniów radomszczańskich szkół. Zgłaszają się również osoby, zainteresowane zakupem przedmiotów, których nie udało się sprzedać podczas niedzielnej licytacji – zauważa Anna Kulikiewicz, koordynator radomszczańskiego sztabu WOŚP.

Należy zauważyć, że wśród wolontariuszy rekordzistą okazała się osoba, która uzbierała ponad 4 tys. złotych. Największą kwotę wśród licytujących –  1 tys. złotych – uzyskano natomiast z licytacji mebli ratanowych.

– Liczymy na to, że uda nam się pobić ubiegłoroczny rekord zbiórki. Była to kwota ponad 170 tys. złotych – mówi Anna Kulikiewicz.

- Rekord, rekordem... Najważniejsze jest to, że zawsze możemy liczyć na wolontariuszy, na darczyńców.  Innymi słowy radomszczanie – to osoby Wielkiego Serca – dodaje szefowa radomszczańskiego sztabu WOŚP.

Zobacz nasz serwis specjalny poświęcony WOŚP 2020 w Radomsku i powiecie.

komentarze