Wojciech Szwedowski ostatnim gościem czatu Radomsko24.pl

Wojciech Szwedowski, rekomendowany przez lokalane struktury SLD na prezydenta Radomska, to gość ostatniego czatu wyborczego organizowanego przez redakcję portalu Radomsko24.pl. Startujemy już... ››

Wojciech Szwedowski, rekomendowany przez lokalane struktury SLD na prezydenta Radomska, to gość ostatniego czatu wyborczego organizowanego przez redakcję portalu Radomsko24.pl. Startujemy już dziś  o godz. 20.00. Serdecznie zapraszamy do zadawania pytań.

 

UWAGA! Kandydat będzie obecny wyłącznie w pokoju WYBORY 2010 i tam będzie odpowiadał na Wasze pytania. Prosimy zadawać pytania po kolei bez zbędnych dyskusji czy komentarzy. W pokoju RADOMSKO można dyskutować na dowolny temat i prowadzić zacięte dyskusje. Osoby nie stosujące się do powyższego będą wypraszane.

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w czacie - na podstawie rozmowy ze wszystkimi kandydatami będziecie mogli wyrobić sobie swoje zdanie o każdym kandydacie, zapytać o nurtujące Was kwestie i dokonać świadomego wyboru stawiając krzyżyk przy jednym z nazwisk podczas niedzielnych wyborów samorządowych.


Więcej o:
radomsko czat wybory
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE