[WIDEO] Spotkanie sołtysów z wiceministrem rolnictwa Krzysztofem Cieciórą

[WIDEO] Spotkanie sołtysów z wiceministrem rolnictwa Krzysztofem Cieciórą Fot. K. Gajda

W poniedziałek, 22 maja wiceminister rolnictwa Krzysztof Ciecióra spotkał się z sołtysami z powiatu radomszczańskiego, aby omówić problemy występujące na wsi oraz przedstawić programy wsparcia, jakie rząd ma w planach.

Spotkanie odbyło się w Gminnym Ośrodku Kultury w Kodrębie. Spotkanie skupiło się na kwestiach związanych z rozwojem rolnictwa i społeczności wiejskich.

Podczas spotkania wiceminister Ciecióra podkreślił znaczenie bliskiego dialogu między rządem a lokalnymi liderami wiejskimi.

-Takich sygnałów, że spotkanie tego typu jest potrzebne otrzymywałem całkiem sporo, od dłuższego czasu. Były różne koncepcje, np. by to zrobić w poszczególnych gminach. Ale uznaliśmy, że zrobimy duże spotkanie, dla wszystkich chętnych sołtysów z powiatu radomszczańskiego. Cieszę się, że udało się do tego doprowadzić. Chcę zaprezentować i rozmawiać o programach rządowych, które obecnie realizujemy na terenie obszarów wiejskich – mówił Krzysztof Ciecióra, wiceminister rolnictwa.

Wysłuchał również uwag i problemów zgłaszanych przez sołtysów, które dotyczyły różnorodnych aspektów życia na wsi, w tym infrastruktury, rozwoju rolnictwa i potrzeb społeczności lokalnej.

Szersza relacja ze spotkania w piątkowym (26 maja) Serwisie Flesz Radomsko24.pl

Zasubskrybuj nasz kanał na You Tube, żeby nie przegapić nowych relacji wideo!

Więcej o:
krzysztof ciecióra spotkanie wiceminister kodrąb
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE