Niech gwiazdka w sercu rok cały trwa

W szkolnym kalendarzu PSP nr 6 w Radomsku są dwa najważniejsze dni. Pierwszy z nich to zakończenie roku, a drugi to dzień, w którym organizowana jest „Gwiazdka w sercu”.

Charytatywny koncert „Gwiazdka w sercu” to już stały element życia szkoły. Tegoroczna ósma już edycja zorganizowana została w czwartek 8 grudnia w hali sportowej.

„Gwiazdka w sercu” to przede wszystkim akcja charytatywna. Tym razem zbierano pieniądze dla nauczycielki Jolanty Rogozińskiej i absolwentki szkoły Agnieszki Kuder. Obie panie zmagają się z poważnymi chorobami. Dochód jest przeznaczony na wsparcie ich dalszego leczenia oraz rehabilitacji.

Podczas czwartkowego popołudnia publiczność mogła obejrzeć pokaz taneczny dziewcząt z grupy „Iskierki” z Akademii Mass Team czy posłuchać występów młodych i utalentowanych uczniów z PSP nr 6.

W przerwach pokazów artystycznych odbywała się licytacja fantów, które zostały przekazane szkole przez darczyńców. Licytowano m.in. misia ratownika podarowanego przez starażaków, obrazy, vouchery na basen i do fryzjera oraz kalendarz z wizerunkiem i autografem Kamila Stocha. Koncert i licytacje poprowadził Krzysztof Zygma. 

Na małej hali odbywał się cieszący się ogromnym zainteresowaniem kiermasz świąteczny. Byli też strażacy z PSP w Radomsku, którzy pokazali swój sprzęt.

Zasubskrybuj nasz kanał na You Tube, żeby nie przegapić nowych relacji wideo!

Więcej o:
gwiazdka w sercu psp nr 6 gwiazdka w sercu psp nr 6 gwiazdka radomsko
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE