Kamil Kłos pasjonat customizacji butów z Radomska wraca z filmikami po wakacyjnej przerwie

Fot. Zrzut ekranu/SzuruSzur Custom i renowacja obuwia

Kamil Kłos to pasjonat customizacji butów z Radomska. Na swoim kanale na YouTube, SzuruSzur Custom i Renowacja obuwia, pokazuje jak odmieniać zniszczone pary obuwia w prawdziwe dzieła sztuki. Po wakacyjnej przerwie, Kamil wraca z nowymi filmami, w których prezentuje swoje niezwykłe umiejętności.

 

Kamil zaczął zajmować się customowaniem butów kilka lat temu, kiedy postanowił odnowić swoje stare buty. Zainspirowany przez innych twórców na YouTube, nauczył się technik malowania, szycia i klejenia obuwia. Z czasem zaczął eksperymentować z różnymi materiałami, kolorami i wzorami, tworząc unikalne projekty.

Na swoim kanale na YouTube SzuruSzur Custom i renowacja obuwia, Kamil dokumentuje cały proces odnawiania butów. Pokazuje jak czyścić, farbować i ozdabiać obuwie. Każdy odcinek to nowe wyzwanie dla Kamila, który stara się wprowadzić oryginalne elementy do każdej pary. Niektóre z jego prac to prawdziwe arcydzieła, które zachwycają widzów swoją estetyką i kreatywnością.

W najnowszym odcinku pokazuje jak odnowił parę butów Jordan 312 Legacy black mat/gold. Kamil zaprasza wszystkich do oglądania jego filmów i komentowania jego prac. Można też śledzić go na Instagramie pod nazwą @szuru_szur.

Więcej o:
kamil kłos buty renowacja szuru szuru
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE