W Słostowicach zderzyły się dwie ciężarówki. Na A1 są utrudnienia

Fot. KP PSP w Radomsku

Do zderzenia dwóch pojazdów ciężarowych doszło we wtorek, 5 lipca 2022 r. ok. godz. 16.00 na A1 w Słostowicach. W miejscu zdarzenia występują utrudnienia komunikacyjne.

Jezdnia w kierunku Gdańska jest zablokowana. Zablokowany jest też lewy pas ruchu w kierunku Katowic.

Policja wprowadziła objazd relacji Katowice - Gdańsk: zjazd z A1 na w Radomsku - obw. Radomska - DK91 i powrót na A1 na Kamieńsku. Ruch w kierunku Katowic odbywa się dwoma pasami.

Utrudnienia mogą potrwać ok. 3 godz.

Jak poinformował Marek Jeziorski - oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Radomsku, w wyniku zdarzenia nikt nie został ranny.

Na naszym materiale wideo widać korek, jaki po kolizji utworzył się na A1 na dojeździe do węzła Radomsko. Miał ponad 3 km.

AKTUALIZACJA GODZ. 20.00:

Jezdnia w kierunku Gdańska jest zablokowana. Zablokowany jest też lewy pas ruchu w kierunku Katowic. Odblokowano pas wolny w kierunku Gdańska, w kierunku Katowic zablokowany jest pas szybki.

Policja wprowadziła objazd relacji Katowice - Gdańsk: zjazd z A1 na węźle Radomsko - obw. Radomska - DK91 i powrót na A1 na węźle Kamieńsk. Ruch w kierunku Katowic odbywa się dwoma pasami. Ruch w kierunku Gdańska odbywa się pasem wolnym.

AKTUALIZACJA GODZ. 20.30:

Jezdnia w kierunku Gdańska jest zablokowana. Zablokowany jest też lewy pas ruchu w kierunku Katowic. Odblokowano pas wolny w kierunku Gdańska, w kierunku Katowic zablokowany pas szybki. Na czas usunięcia pojazdów ciężarowych jezdnia w kierunku Gdańska jest ponownie zablokowana.

Policja wprowadziła objazd relacji Katowice - Gdańsk: zjazd z A1 na węźle Radomsko - obw. Radomska - DK91 i powrót na A1 na węźle Kamieńsk. Ruch w kierunku Katowic odbywa się dwoma pasami.

Zasubskrybuj nasz kanał na You Tube, żeby nie przegapić nowych relacji wideo!

Więcej o:
powiat radomszczański słostowice a1 kolizja utrudnienia
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE