W poniedziałek i w środę utrudnienia na Sierakowskiego

22 i 24 czerwca nie ma możliwości wjazdu do Era Parku od strony ul. Sierakowskiego. Wielu kierowców jednak o tym nie wiedziało

22 i 24 czerwca nie ma możliwości wjazdu do Era Parku od strony ul. Sierakowskiego. Wielu kierowców jednak o tym nie wiedziało.
Fot. Paweł Dudek


Trwa przebudowa mostka łączącego ulicę Reymonta z ulicą Sierakowskiego. W poniedziałek rozpoczęto prace, które w znaczący sposób utrudniły kierowcom dojazd do centrum handlowego.

Dziś w godzinach popołudniowych w ulicę Sierakowskiego wjeżdżało wielu kierowców, którzy nie wiedzieli o tym, że droga dojazdowa do Era Parku jest zablokowana. Miejsc do zaparkowania na zamkniętej ulicy znalazło się tylko kilkanaście. Kilka kolejnych jest pod przedszkolem.

O tym, że wjazd będzie zablokowany poinformowano m.in. na Faceboku. Nie każdy jednak korzysta z tego serwisu społecznościowego. Z kolei na stronie internetowej Era Parku widnieje hasło "Mimo prowadzonej przebudowy dróg można do nas dojechać bez problemów"...

Na samej ulicy Sierakowskiego też znalazły się informacje, znajdujące się na powieszonych pod znakami kartkach A4. Okazują się one jednak niezbyt widoczne dla jadących.

- Nie widziałem żadnej kartki - mówi pan Krzysztof, kierowca.

Warto więc wiedzieć, że również w środę 24 czerwca dojazd do centrum handlowego od strony ul. Sierakowskiego będzie niedostępny. Aby wjechać samochodem, należy wybrać drogę od strony pizzerii Egipcjanka i Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 (Mechanik).

Można też po prostu pójść na pieszo albo zostawić samochód kilkaset metrów dalej...

Więcej o:
era park mostek samochód dojazd
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE