W III lidze RKS Radomsko wygrywa z liderem Sokołem Ostróda!

Znakomicie spisali się piłkarze RKS Radomsko w spotkaniu 13. kolejki trzeciej ligi. W sobotę 19 października, na wyjeździe pokonali lidera rozgrywek drużynę Sokoła Ostróda 1:2 (0:1). Obie bramki dla radomszczan zdobył Jakub Rozwandowicz.

Jakub Rozwandowicz do siatki rywali trafił w doliczonym czasie pierwszej połowy oraz w 52. min. Szczególnie druga bramka była warta uwagi. Rozwandowicz strzelił ją do pustej bramki z połowy boiska. Bramkę dla gospodarzy strzelił Bartłomiej Wasiluk (60. min). W pierwszej części meczu, boisko z powodu kontuzji opuszcza Nataniel Balcerzyk. W spotkaniu nie wystąpił Paweł Barniak, który zmaga się z kontuzją.

Dzięki zwycięstwu nad Sokołem Ostróda, drużyna RKS Radomsko zajmuje 6. miejsce w tabeli. W dorobku ma 19 punktów, bramki 20:20. W następnej kolejce RKS udaje się na mecz do Skierniewic, gdzie zagra z miejscową Unią.

RKS Radomsko: D. Podleśny - K. Sadziński, A.Ślęzak, A. Saktura, D. Danilczyk, A. Pluta, Ł. Bocian ('90 Ł. Perliński), N. Balcerzyk ('25 K. Kolasa), M. Wrzesień, J. Rozwandowicz ('87 M. Radoń), O. Tall ('67 F. Zatorski)