Radomsko, Łódzkie 21.6o Poniedziałek, 21 Października 2019
ważne informacje
  • 14:10 Ocalmy Przemka! Były piłkarz RKS Radomsko potrzebuje pomocy czytaj dalej
  • 14:10 Ostateczne wyniki wyborów dla okręgu nr 10 czytaj dalej

Uczestnik wypadku w Tomaszowie nie żyje

Alert 112

13 lutego o godzinie 18:30 na zbiegu ulicy Farbiarskiej i Legionów w Tomaszowie Mazowieckim doszło do tragicznego zdarzenia drogowego, w którym udział brały dwa samochody osobowe. Ze wstępnych usta...

13 lutego o godzinie 18:30 na zbiegu ulicy Farbiarskiej i Legionów w Tomaszowie Mazowieckim doszło do tragicznego zdarzenia drogowego, w którym udział brały dwa samochody osobowe. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 22-letnia mieszkanka Radomska kierując Renault nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i zdarzyła się z Volkswagenem Golfem, którym kierował 21-letni mieszkaniec powiatu tomaszowskiego, w wyniku czego doszło do zderzenia obu pojazdów oraz uszkodzenia betonowego płotu.


Na skutek tego wypadku obrażeń ciała doznało 5 osób podróżujących renault – 2 kobiety i 3 mężczyzn w wieku od 22 do 36 lat. Wszyscy zostali przewiezieni do szpitala. Kierowca oraz pasażer golfa doznali lekkich obrażeń ciała. Niestety lekarze nie zdołali uratować jednego z pasażerów renault – 25-letniego mieszkańca Radomska, który na skutek odniesionych obrażeń zmarł w szpitalu.

 

źródło: www.nasztomaszow.pl

komentarze