Trwają kolonie OWR. Pozdrowienia ze Świętej Lipki

Minął już kolejny dzień kolonii zorganizowanych przez OWR. Podopieczni Ośrodka przebywają i odpoczywają w scenerii mazurskich jezior w miejscowości Święta Lipka od 14 lipca

Podopieczni OWR wypoczywają w Świętej LipceMinął już kolejny dzień kolonii zorganizowanych przez Ośrodek Wspierania Rodziny. Podopieczni Ośrodka przebywają  i odpoczywają w scenerii mazurskich jezior w miejscowości Święta Lipka od 14 lipca.

Dzieciaki zwiedziły najbliższą okolicę, w tym zabytkowy kościół szczycący się posiadaniem  pochodzących z XVIII wieku barokowych organów z ruchomymi figurami. Uczestnicy kolonii wysłuchali tam koncertu, który wywarł na nich ogromne wrażenie.

Oprócz zwiedzania i poznawania historii regionu, dzieci i młodzież spędzają również aktywnie czas nad jeziorem. Już w pierwszych dniach odbyła się lekcja surfowania na deskach. Chętni mogli również skorzystać ze sprzętu wodnego, takiego jak kajaki oraz z kąpieliska i plaży, mieszczącej się na terenie ośrodka wypoczynkowego.

W planach kolonii jest jeszcze szereg atrakcji: wycieczki do Reszla, Kętrzyna, Gierłoży, wizyta na basenach, rejs statkiem czy strzelanie z łuku. Wypoczynek potrwa do 28 lipca. Bierze w nim udział 61 podopiecznych radomszczańskich świetlic środowiskowych.

Więcej o:
kolonie owr owr owr radomsko
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE