Radomsko, Łódzkie 12.5o Czwartek, 23 Maja 2019
ważne informacje

Wolmed zaprasza na konferencję

Porady lekarskie
Jacek Paszewski

Klinika Psychiatryczna i Terapii Uzależnień Wolmed z siedzibą w Dubiu k. Szczercowa, wraz z Fundacją „Rozwój – Lepsza Przyszłość”, zapraszają lekarzy, psychologów, terapeutów, a także studentów medycyny i psychologii do udziału w XI Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej pt. „Medyczne konsekwencje uzależnień oraz rola duchowości w ich leczeniu”.

Wśród prelegentów znajdą się profesorowie: Piotr Gałecki, Lucyna Golińska, Wojciech Gruszczyński, Bartosz Łoza, Agata Szulc i Jerzy Vetulani. Będzie mowa m.in. o schizofrenii, uzależnieniach behawioralnych i klasyfikacji uzależnień.

Konferencja odbędzie się w siedzibie Kliniki w Dubiu 14 października 2016 r. Uczestnictwo w konferencji premiowane jest 5 punktami edukacyjnymi, koszt udziału to 150 zł. W podobnych konferencjach w poprzednich latach uczestniczyło ok. 80-90 osób z całego kraju. Spotkania wpisały się już na stałe do kalendarza przedsięwzięć o wysokiej renomie – służą edukacji i wymianie poglądów uczestników. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie www.wolmed.pl.

komentarze