Przywitanie wiosny

Mimo niesprzyjającej pogody, na placu 3 Maja zebrała się dość liczna grupa rowerzystów chcących pożegnać zimę a zarazem powitać WIOSNĘ, tak długo wyczekiwaną.Mimo szarości dnia dało... ››

Mimo niesprzyjającej pogody, na placu 3 Maja zebrała się dość liczna grupa rowerzystów chcących pożegnać zimę a zarazem powitać WIOSNĘ, tak długo wyczekiwaną.
Mimo szarości dnia dało się wyczuć wśród zebranych dużo pozytywnego nastawienia na dalszą część dnia.

 

Pod fontanną tym razem mogliśmy spotkać, m.in. Batmana, Zorro, Clowna, jak i zbiega z Wronek. Wielkim zaskoczeniem było przybycie św. Mikołaja.
Po udzieleniu kilku wywiadów miejscowym lokalnym, zrobieniu kilku pamiątkowych zdjęć, po odczekaniu odpowiedniego czasu na spóźnialskich radomszczańscy rowerzyści wyruszyli w trasę.
Trasę która została zmieniona ze względu na panujące warunki w lesie.
Tak więc ulicami Reymonta, Żeromskiego, Piłsudskiego, przez plac 3 Maja, ulicą Prymasa Wyszyńskiego, Tysiąclecia, Armii Krajowej, Jagiellońską i Krakowską  kolorowa kawalkada  dojechała prosto do celu jakim był most nad rzeką Wartą.
Po uprzednim przygotowaniu opału przez trzech ochotników mogliśmy przy ognisku i kiełbasce powspominać dobre chwile spędzone na rowerze jak i zaplanować kolejne nowe wycieczki. Jeszcze wspólne zdjęcia z Marzanem.


Finałem imprezy było utopienie Marzana, co dość szybko poszło, i miejmy nadzieję, że zwiastować to będzie szybkie nadejście wiosny.


Impreza udana, pogoda nam dopisała, ludziska też byli wspaniali, za co wielkie DZIĘKUJĘ.
A sam Marzan, gwiazda dnia, pewnie spoczywa  gdzieś na dnie Warty. Nam zostało tylko go wspominać i zdjęcia wspólnie z nim zrobione oglądać.
I pamiętać trzeba, że Wiosny w domu spędzać nie chcemy i na rower zapraszamy z ROWEROWO.PL.

Już teraz zapraszamy na piątą edycję za rok.

A już teraz zapraszam do obejrzenia FOTOGALERII. Więcej zdjęć jak i film już wkrótce w galerii ROWEROWO.PL. Zapraszam też do komentowania sobotniej imprezy na forum.

Więcej o:
wiosna rowerowo
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE