Feel i Boys wystąpią podczas "Lata z Powiatem"

12 czerwca w Jedlnie wystąpią zespoły FEEL i BOYS. Koncerty odbędą się podczas festynu "Lato z Powiatem Radomszczańskim".W programie imprezy jak co roku zaplanowano wiele atrakcji.... ››

12 czerwca w Jedlnie wystąpią zespoły FEEL i BOYS. Koncerty odbędą się podczas festynu "Lato z Powiatem Radomszczańskim".

W programie imprezy jak co roku zaplanowano wiele atrakcji. Podobnie jak w latach ubiegłych podczas "Lata z Powiatem" świętować będą policjanci, a także odbędą się zawody w podnoszeniu ciężarów.

- „Lato z Powiatem” rozpoczniemy Paradą Gmin oraz Przeglądem orkiestr dętych i zespołów ludowych. Imprezą towarzyszącą będzie również Jarmark Powiatowy, w którym będą mogły zaprezentować się nie tylko wszystkie miasta i gminy powiatu, ale także różne firmy i instytucje. Przewidujemy jeszcze  wiele innych atrakcji zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. - mówi Aneta Niedźwiedzka, rzecznik prasowy Starostwa Powiatowego w Radomsku.

 

Organizatorzy planują także loterię fantową, której dochód będzie przeznaczony na cele charytatywne.

 

Jak informuje starostwo - zainteresowane gminy, firmy, zespoły i orkiestry mogą już zgłaszać się do uczestnictwa w Paradzie Gmin, Jarmarku Powiatowym i Przeglądzie Zespołów i Orkiestr. Regulaminy oraz karty zgłoszeń znajdują się na stronie powiatu.

 

Festyn Powiatowy odbędzie się już po raz piąty, co roku w innej miejscowości naszego powiatu. W 2007 roku w Krzętowie dla publiczności wystąpiła Mandaryna i zespół Bayer Full. W 2008 r. w Żytnie zaśpiewał Andrzej Krzywy i De Mono oraz Shazza. W 2009 r. w Masłowicach pojawił się Myslovitz i Helou. A rok temu na scenie w Lgocie Wielkiej swoje największe przeboje zaprezentował zespół Kombii i Masters.

 

Fotorelacja z Festynu 2010

Parada Gmin i Jarmark Powiatowy

Koncert Masters i Kombii

Więcej o:
lato z powiatem feel boys jedlno
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE