Targi Edukacyjne "DLA ŻAKA": są jeszcze miejsca na sobotnie warsztaty

Podczas Targów Edukacyjnych "DLA ŻAKA" odbędą się cztery warsztaty. Trzy z nich są przeznaczone dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych z powiatu radomszczańskiego i zapisy na nie... ››

Podczas Targów Edukacyjnych "DLA ŻAKA" odbędą się cztery warsztaty. Trzy z nich są przeznaczone dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych z powiatu radomszczańskiego i zapisy na nie odbywały się w szkołach. Czwarty warsztat przeznaczony jest zarówno dla uczniów, jak i dla innych osób zainteresowanych rozwojem zawodowym.

Warsztaty "Znajdź pracę!" odbędą się w sobotę w I Liceum Ogólnokształcącym w Radomsku w godzinach 11-14. Poprowadzą je osoby z Klubu Myśli Społecznej Inicjatywy (www.inicjatywy.org).

Celem warsztatów jest m.in. rozwinięcie umiejętności rozpoznawania własnych predyspozycji zawodowych a także praktyczne przygotowania uczestników do poszukiwania pracy.

Zostało jeszcze kilka wolnych miejsc na te warsztaty. Aby się na nie zapisać, należy wysłać zgłoszenie zawierające imię, nazwisko i numer telefonu na adres md.radomsko@gmail.com do piątku do godz. 18. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń. Uczestnicy, którzy zostaną zakwalifikowani na warsztaty, otrzymają w piątek w godz. 18-20 informację telefoniczną. Brak kontaktu telefonicznego ze strony organizatorów w tym czasie będzie oznaczał, że wszystkie miejsca są już zajęte.

Targi Edukacyjne "DLA ŻAKA" odbywające się 18 marca w Miejskim Domu Kultury w Radomsku to impreza przeznaczona głównie dla maturzystów, ale mogą w niej wziąć udział także inne osoby zainteresowane rozwojem edukacyjnym. W programie targów znajdują się wspomniane warsztaty. Będzie można także zapoznać się z ofertami edukacyjnymi ponad 20 uczelni wyższych i szkół policealnych oraz wykonać test predyspozycji zawodowych.

Targi Edukacyjne "DLA ŻAKA" to duże przedsięwzięcie. Świadczy o tym liczba osób i instytucji zaangażowanych w organizację:
- organizatorami są Poseł na Sejm RP Jacek Zacharewicz oraz radomszczańskie Koło Stowarzyszenia "Młodzi Demokraci"
- Patronat Honorowy nad imprezą objął Minister Edukacji Narodowej
- Partnerami są Poseł do Parlamentu Europejskiego Joanna Skrzydlewska, Starostwo Powiatowe w Radomsku, Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku, Miejski Dom Kultury w Radomsku oraz Klub Myśli Społecznej Inicjatywy
- Głównym Sponsorem jest Społeczna Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Zarządzania w Łodzi
- Sponsorem jest Centrum Nauki i Biznesu ŻAK
- Patronat Medialny objął nasz portal - Radomsko24.pl, jak również Telewizja NTL Radomsko oraz "Polska Dziennik Łódzki".

Strona internetowa Targów Edukacyjnych "DLA ŻAKA" znajduje się pod adresem www.targidlazaka.pl.

Więcej o:
studia matura targi
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE