Sukces reprezentantek SKE \"Młodzież dla Europy\" w konkursie ogólnopolskim

Sukces reprezentantek SKE \ Fot. SKE

Dwie reprezentantki Szkolnego Klubu Europejskiego "Młodzież dla Europy" z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 7 w Radomsku, odniosły sukces w ogólnopolskim konkursie plastycznym.

Olga Ciapińska zdobyła pierwsze miejsce w Ogólnopolskim konkursie plastycznym na plakat promujący kampanię 19 dni przeciwko przemocy i krzywdzeniu dzieci i młodzieży pt. „Budujemy świat bez przemocy" w kategorii III:  uczestnicy w wieku 13-19 lat.  W tym samym konkursie, Oliwia Jędrzejczyk zdobyła miejsce drugie. Warto dodać, że na konkurs napłynęło prawie 200 prac z całej Polski.

Co należało zrobić?

Przygotować pracę - technika wykonania dowolna: malarstwo, grafika, rysunek, grafika komputerowa w temacie konkursu: „Budujemy świat bez przemocy" . Prace powinny być płaskie, bez użycia materiałów nietrwałych: plasteliny, modeliny, bibuły, kaszy itp., z możliwością eksponowania w ramie pod szkłem.

Konkurs jest organizowany w ramach "Światowej kampanii 19 dni przeciwko przemocy wobec dzieci i młodzieży" przez Fundację po DRUGIE. Kampania realizowana w Polsce została dofinansowana ze środków CEDROB S.A.

Więcej o:
ske młodzież dla europy konkurs europejski
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE