Studniówka 2022. Jako pierwsi bawią się maturzyści z II LO w Radomsku

Fot. Klaudia Gajda, Sebastian Nems

W piątek, 14 stycznia maturzyści II Liceum Ogólnokształcącego im. K.K. Baczyńskiego w Radomsku, tradycyjnym polonezem zainaugurowali pierwszą w tym roku studniówkę. Imprezę zorganizowano w sali bankietowej Hotelu Porto.

Na ten moment uczniowie czekali z utęsknieniem i w niepewności, ponieważ do samego końca nie było wiadomo, czy w związku z pandemią bal maturalny będzie mógł się odbyć.

- To jest dla mnie bardzo wyjątkowy dzień, wszyscy są piękni i cieszę się bardzo, że chociaż jeden dzień w roku mogę spędzać z koleżankami i kolegami – mówiła Martyna, uczennica II LO.

Ze względów bezpieczeństwa sanitarnego ograniczono do minimum gości z zewnątrz. Rodzice, którzy chcieli zobaczyć jak ich pociechy tańczą poloneza mogli pojawić się na próbie generalnej, która odbywała się kilka godzin przed balem.

Bal był okazją do podziękowań dla dyrekcji szkoły, nauczycieli a także dla rodziców. Z przemówieniem wystąpiła Żanety Łęczycka, dyrektor II Liceum Ogólnokształcącego oraz Ewa Gajzler z Zarządu Powiatu Radomszczańskiego.

Studniówkę - tradycyjnie - rozpoczęto polonezem.

Zasubskrybuj nasz kanał na You Tube, żeby nie przegapić nowych relacji wideo!

Więcej o:
studniówka2022 Radomsko radomsko studniówki Radomsko studniówka
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE