Radomsko, Łódzkie -1.0o środa, 22 Stycznia 2020
ważne informacje
  • 12:01 Dni Radomska 2020. Wystąpią Ronnie Ferrari, Lady Pank i B.R.O czytaj dalej
Agencja Muza_koncert 12 marca

#Reklama

Silna marka

Marka portalu Radomsko24.pl jest obecna na lokalnym rynku od roku 2005 roku. Codziennie dostarczamy radomszczanom aktualne informacje z życia miasta i regionu, a z naszą informacją często jesteśmy pierwsi. Dzięki rzetelnej informacji oraz obecności na wielu imprezach portal Radomsko24.pl stał się najpopularniejszym medium w Radomsku. Portal generuje codziennie blisko 6 000 wizyt (dane w oparciu o usługę Google Analitycs), a liczba ta systematycznie wzrasta. Gdy dzieje się coś ważnego, a informację podajemy jako pierwsi w mieście, odwiedza nas średnio ponad 7 000 czytelników w ciągu doby!

Solidna ekipa profesjonalistów

Radomsko24.pl tworzą ludzie z pasją, którzy znają się na rzeczy. Cechuje nas profesjonalizm i chęć działania na rzecz naszego miasta. W naszej ekipie działają m.in. redaktorzy, profesjonalni fotografowie, graficy oraz informatyk-programista.

Serwis informacyjny

Serwis informacyjny Radomsko24.pl to już 20 000 artykułów i ponad 8 900 opublikowanych zaproszeń na imprezy i wydarzenia. Liczba ta stale rośnie, ponieważ jesteśmy pierwsi z rzetelną, staranną informacją. Nasza przewaga nad papierowymi mediami tkwi w sile Internetu. Jeżeli dzieje się coś ważnego lub emocjonującego dowiesz się o tym tego samego dnia. Nie musisz już czekać na wydrukowanie nakładu gazety. Serwis informacyjny publikowany codziennie na naszym portalu przygotowują młodzi radomszczanie - dziennikarze. Dostarczamy dla mieszkańców Radomska informacji nie tylko interesujących, ale również ciekawie podanych.

Stawiamy na lokalne informacje

Radomsko24.pl to także ogłoszenia, Dyżury Aptek, Prognoza Pogody.

Pozycja w wyszukiwarce Google

Wysoka pozycja w najpopularniejszej wyszukiwarce Google gwarantuje stały wzrost odwiedzin. Internauci szukając informacji o Radomsku otrzymują link do portalu Radomsko24.pl w pierwszej kolejności wyników. Wielokrotne badania marketingowe prowadzone na całym świecie potwierdziły, że przeciętny Internauta wybierze odwiedziny na stronie, której link otrzyma w pierwszej kolejności wyników.

Jesteśmy obecni w mediach społecznościowych

W dzisiejszym świecie trudno istnieć bez sieci społecznościowych. Portal Radomsko24.pl obecny jest na Facebooku, gdzie mamy ponad 13 500 tys. polubień. Na Instagramie obserwuje ponad tysiąc użytkowników, a na Twitterze zamieściliśmy kilka tysięcy tweetów. Takiej siły nie mają żadne media w Radomsku.

Kontakt

Monika Wróbel-Wnuk

+ 48 509 284 126

e-mail: monikawrobel24[at]op.pl