Staż na Cyprze. Wylot uczniów Ekonomika na wyspę za kilka dni

Staż na Cyprze. Wylot uczniów Ekonomika na wyspę za kilka dni

W toku są intensywne przygotowania do nowego zagranicznego stażu zawodowego uczniów Zespołu Szkół Ekonomicznych w Radomsku.

W ramach przygotowań uczniowie wzięli udział w kursie języka angielskiego, zajęciach kulturowych i pedagogicznych. Odbyło się również spotkanie z rodzicami i uczestnikami.

Ważnym wydarzeniem była również wizyta przygotowawcza, w której uczestniczyły dyrektor szkoły Małgorzata Kołodziejska i koordynator projektu Pani Magdalena Geniusz-Starostka. Podczas tego wyjazdu był czas na ustalanie szczegółów dotyczących organizacji stażu, odwiedziny w miejscu zakwaterowania czy w miejscu odbywania praktyki.

- Już za tydzień grupa 12 uczniów wylatuje na dwa tygodnie do urokliwej miejscowości Pafos gdzie będzie zdobywać doświadczenie zawodowe, szlifować znajomość angielskiego i poznawać kulturę cypryjską – wylicza Magdalena Geniusz-Starostka.

Staż odbędzie się w ramach realizowanego przez szkołę projektu „Mobilność szansą na rozwój zawodowy”, który finansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach programu Erasmus+.

Więcej o:
zse ekonomik ekonomik radomsko zse zse radomsko erasmus
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE