Rowerowo.pl - z rowerem przez świat

Kolejni radomszczanie planują podbój Ziemi Lubuskiej. Tym razem będą to rowerzyści z Rowerowo.pl, którzy planują na drugą połowę sierpnia wypad w tamtejsze okolice. W planach mają... ››

Kolejni radomszczanie planują podbój Ziemi Lubuskiej. Tym razem będą to rowerzyści z Rowerowo.pl, którzy planują na drugą połowę sierpnia wypad w tamtejsze okolice. W planach mają m.in.zwiedzenie Międzyrzeckiego Rejonu Umocnionego.


A Rowerowo.pl to strona internetowa, której ideą jest ułatwienie nawiązania znajomości wśród rowerzystów naszego miasta i okolic.


W Rowerowo.pl możesz być i Ty - jeśli tylko chcesz swoją rowerową pasję dzielić z innymi, niezależnie od wieku i płci. Wystarczy rower i potrzeba kręcenia korbą.

 

Jeśli masz chęć do poznawania okolic Radomska, jak i dalszych zakątków Polski i świata(np,Krym 2009) - dobrze trafiłeś. Rowerowo.pl może Ci to wszystko zapewnić.


Zapraszamy do odwiedzenia forum, na którym możesz np. zaproponować wycieczkę, podzielić się swoją wiedzą, podesłać linka z ciekawym video albo artykułem, czy poprostu znaleźć info na temat rowera i podróżowania na nim. Na stronie Rowerowo.pl znajduje się także stale aktualizowana galeria zdjęć z wypraw, a także aktualności dotyczące kolejnych wycieczek i spotkań.


Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów dotyczących działalności Rowerowo.pl -  skontaktuj się z Marcinem"Apaczem" GG:751928 albo Tomkiem"Weteranem GG:5704277.

 

Więcej o:
rower podróż
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE