RKS wysoko przegrywa w Zambrowie

W drugim wyjazdowym spotkaniu w III lidze, drużyna RKS Radomsko przegrywa z Olimpią Zambrów 4:1 (2:0).

Wynik spotkania w 28. minucie otworzył zawodnik gospodarzy Maciej Bortniczuk. Osiem minut później na 2:0 dla Olimpii podwyższa Kamil Jackiewicz.

Po przerwie bramkę samobójczą na 3:0 strzelają sobie zawodnicy z Radomska. Pechowcem okazał się Roman Janicki w 55. minucie. Na 4:0, dwie minuty później podwyższa Marcin Paczkowski. Jedyną bramkę dla RKS z karnego zdobywa Krystian Wojtczak w 69. minucie.

Wyjściowa jedenastka RKS Radomsko: S. Majchrzak - R. Janicki, A. Pluta, A. Ślęzak, K. Wojtczak, P. Baraniak, K. Sadziński, M. Przybylski, Ł. Bocian, K. Kolasa, A. Klepczyński

Ruch Wysokie Mazowieckie – Pelikan Łowicz 3:4

Po 5. kolejkach z dorobkiem 6 punktów RKS Radomsko plasuje się na 10. miejscu w tabeli.

W niedzielę 1 września, na własnym stadionie RKS podejmuje Pogoń Grodzisk. Pierwszy gwizdek o 17.00.