RKS wygrywa w Kutnie. Do awansu wystarczy punkt!

RKS wygrywa w Kutnie. Do awansu wystarczy punkt! Fot. RKS Radomsko

Krystian Wojtczak zapewnił zwycięstwo drużynie RKS Radomsko w wyjazdowym spotkaniu z KS Sand Bus Kutno. Wysoko wygrała też Warta Sieradz u siebie z LKS Kwiatkowice 4:0. Decydujący o awansie mecz do III ligi, 16 czerwca na stadionie w Radomsku!

Krystian Wojtczak bramkę na wagę 3 punktów strzelił w 53. min spotkania. Snajper RKS ma już na koncie 20 bramek w bieżących rozgrywkach. W drugiej połowie na boisku pojawił się Omar Tall. Piłkarz RKS leczył całą rundę wiosenną kontuzję. Uraz mu się jednak odnowił i musiał zejść z placu gry po 10 minutach.

RKS ma punkt przewagi nad drugą w tabeli Wartą Sieradz. I to właśnie z sieradzanami żółto-niebiescy, 16 czerwca, zmierzą się na własnym boisku. Stawką tego spotkania będzie awans do III ligi. Warta ten mecz musi wygrać. Drużynie z Radomska do szczęścia i gry w wyższej klasie rozgrywkowej wystarczy jeden, jedyny punkt!

KS Sand Bus: Sokołowicz – Padzik, Kowalczyk, Gawlik, Pietrow (65′ Dynel) – Cichacki, Periżok, Bartos, Brochocki – Marcioch, Wielgus.

RKS Radomsko: K. Pilarz – M. Lewacki, A. Klepczyński, A. Jura (58′ Saktura), M. Przybylski – K. Sadziński, K. Kolasa (69′ Bujalski), A. Pluta, N. Balcerzyk (86′ Michnicki) – K. Wojtczak (65′ Tall, 75′ Szewczyk), P. Baraniak