Rekordowa liczba głosów czyli marcowy casting rozstrzygnięty

Kolejne dwie dziewczyny, biorące udział w konkursie Piękne Radomsko, dostaną zaproszenie na galę finałową, która odbędzie się w lipcu. Są nimi Klaudia Migalska oraz Klaudia... ››

Kolejne dwie dziewczyny, biorące udział w konkursie Piękne Radomsko, dostaną zaproszenie na galę finałową, która odbędzie się w lipcu. Są nimi Klaudia Migalska oraz Klaudia Gałwiaczek.


Zwyciężczynią trzeciego już castingu z rekordową jak dotąd liczbą głosów została Klaudia Migalska. Głosowanie internautów trwało od 14 marca do 14 kwietnia 2011 roku. Klaudia od samego początku znajdowała się w ścisłej czołówce. Największą jej rywalką okazała się Klaudia Gałwiaczek. Liczby okejek, a tym samym pozycja dziewczyn na liście zwyciężczyń zmieniała się z dnia na dzień, a czasem nawet z godziny na godzinę.

 

Obie Klaudie otrzymają zaproszenie na wielką galę finałową, która odbędzie się w 21 lipca w lokalu Al. Piramida. Jako dodatkowe wyróżnienie, a tym samym nagrodę za zdobycie pierwszego miejsca w marcowym castingu, Klaudia Migalska będzie miała zorganizowaną profesjonalną sesję. Zdjęcia laureatki marcowego castingu, tak jak wszystkich poprzednich zwyciężczyń konkursu Piękne Radomsko, będzie można zobaczyć na naszej stronie w dziale "Dziewczyna z miasta". Serdecznie zapraszamy do oglądania galerii zdjęć pięknych dziewczyn z Radomska.

 

 

A przed nami już ostatni casting do Pięknego Radomska, który odbędzie się 12 maja. Serdecznie zapraszamy wszystkie dziewczyny, które jeszcze nie skorzystały z okazji zrobienia sobie fajnych zdjęć, gdyż to już ostatnia okazja.

 

 

Poniżej przedstawiamy pełną listę uczestniczek marcowego głosowania wraz z wynikami:


Klaudia Migalska 9300
Klaudia Gałwiaczek 8783
Magdalena Machura 3785
Magdalena Nowicka 3569
Żaneta Jaroszek 1189
Sylwia Kot 652
Malwina Gałwiaczek 462
Aleksandra Pikos 409
Anna Kowalczyk 213
Agnieszka Jurek 198
Iga Wielgus 196
Marta Auguścik 130
Więcej o:
piekne radomsko casting marzec
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE