Radny Michał Koski prowadzi konsultacje z mieszkańcami

Radny Michał Koski prowadzi konsultacje z mieszkańcami Fot. arach. prywatne

Michał Koski (PiS) radny rady Powiatu Radomszczańskiego w naszym programie „Staszczyk niezależnie” wyemitowanym na początki lutego, sygnalizował przeprowadzenie konsultacji społecznych w sprawie wysokich opłat za odbiór śmieci w sołectwach gminy Przedbórz i funkcjonowaniu filii PUP w Przedborzu. Jak zapowiedział tak zrobił.

- Od kilkunastu dni, odwiedzając mieszkańców sołectw gminy Przedbórz rozmawiam z nimi o wysokich opłatach za odbiór odpadów, jak również rozmawiam o stanie dróg powiatowych na terenie gminy i o funkcjonowaniu filii PUP w Przedborzu – mówi Michał Koski.

Na terenie gminy Przedbórz jest 28 sołectw radny  Michał Koski do tej pory odwiedził kilka z nich, zbierając wraz z mieszkańcami i niektórymi sołtysami podpisy pod wnioskiem o równe traktowanie wszystkich mieszkańców miasta i gminy Przedbórz przez burmistrza i Radę Miejską, pod względem naliczania opłat za odbiór odpadów komunalnych na terenie naszej gminy (wniosek w naszej galerii zdjęć).

Zobacz: Staszczyk niezależnie. Michał Koski z Rady Powiatu Radomszczańskiego (PiS)

- Listy do tej pory trafiły do mieszkańców 10 sołectw i zebrano ich już ponad 600.Jest to inicjatywa mieszkańców, którą na każdej z tych list popieram. Pismo z podpisami trafi do  Burmistrza i Rady, a także  do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów – zapowiedział radny.

Więcej o:
rada powiatu radomszczańskiego michał koski gmina przedbórz
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE