PSP 9 w Radomsku świętowała jubileusz 60-lecia istnienia

PSP 9 w Radomsku świętowała jubileusz 60-lecia istnienia Fot. Starostwo Powiatowe w Radomsku/ UM Radomsko

W czwartek, 21 września 2023 r. odbyły się uroczyste obchody jubileuszu 60-lecia Publicznej Szkoły Podstawowej nr 9 w Radomsku.

Z tej okazji w szkole przygotowano jubileuszowy koncert, podczas którego dla licznie zgromadzonej publiczności wystąpili nauczyciele, obecni i byli uczniowie wraz z rodzicami. Podczas części artystycznej zaprezentowano historię szkoły: na starych fotografiach pokazano proces powstawania szkoły, jaką znamy dzisiaj oraz przypomniano wszystkie ważne dla historii szkoły osoby. 

W obchodach jubileuszu wzięli udział wicestarosta Małgorzata Lewandowska, przewodniczący Rady Powiatu Krzysztof Zygma oraz Członek Zarządu Powiatu Michał Koski.

Na uroczystość zaproszono również wiceministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi - Krzysztofa Cieciórę, poseł Annę Milczanowską i władze Radomska z prezydentem Jarosławem Ferencem na czele. Do szkoły przybyli także dawni pedagodzy i absolwenci szkoły. Nie zabrakło również przedstawicieli innych placówek edukacyjnych oraz służb i organizacji.

Na zakończenie uroczystości dyrektor Dorota Przybek w imieniu całej społeczności szkolnej przyjmowała gratulacje i życzenia dalszych sukcesów dla „Jubilatki”.

Więcej o:
radomsko psp 9 radomsko jubileusz
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE