Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej zbiera zielone odpady

Od maja będzie możliwy odbiór odpadów zielonych (m.in liści, skoszonej trawy). Taką możliwość zapewni na na terenie miasta Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej. Odpady odbierane będą... ››

Od maja będzie możliwy odbiór odpadów zielonych (m.in liści, skoszonej trawy). Taką możliwość zapewni na na terenie miasta  Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej.

 

Odpady odbierane będą  od mieszkańców Radomska w każdy wtorek po uprzednim zgłoszeniu telefonicznym pod nr 44 6834226 lub osobiście w siedzibie przedsiębiorstwa w Radomsku przy ul. Stara Droga 85. Jeżeli dzień ten okaże się wolnym od pracy, wywóz odpadów nastąpi w następnym pierwszym dniu roboczym.

 

Warunkiem odbioru będzie nabycie specjalnego worka przeznaczonego na odpady zielone w kolorze brązowym, z odpowiednim nadrukiem w siedzibie przedsiębiorstwa lub u kierowcy w dniu odbioru odpadów zielonych. Koszt zakupu jednego worka wynosił będzie 3.00 zł.

 

- Powyższy system zbiórki odpadów zielonych prowadzony będzie w okresie wiosennym, letnim i jesiennym od maja do końca listopada. Odpady zielone po zgłoszeniu odbierane będą tylko i wyłącznie w workach nabytych w PGK  oraz jeżeli ich zawartość zgodna będzie z przeznaczeniem - czytamy na oficjalnej stronie przedsiębiorstwa.

Więcej o:
pgk odpady zielone trawa obornik liście worki
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE