Prezentacja zawodników RKS Radomsko

Prezentacja zawodników RKS Radomsko

Stało się już tradycją, że przed każdą rundą czy to jesienną czy wiosenną, klub RKS Radomsko prezentuje kibicom swoich piłkarzy. Event „Dzień Kibica” przed nadchodzącą rundą rewanżową III ligi odbył się 1 marca w Powiatowej Hali Sportowej przy ul. Szkolnej.

Tłumnie przybyli do hali kibice, mogli zobaczyć pozyskanych w ostatnim czasie nowych piłkarzy: Japończyka Rio Yoshiokę, Daniela Kraskę, Pawła Okrasę, Patryka Woźniaka, Rafała Babula czy Marcela Nowaka, a także bramkarzy Krystiana Krupę i wychowanka Jakuba Porzeżyńskiego, który do Radomska wraca z Siarki Tarnobrzeg.

- W okresie przygotowawczym nastąpiła przebudowa drużyny. Sporo zawodników odeszło, kilku zawodników doszło do klubu. Na wyniki zespołu musimy poczekać. Zawodnicy, którzy przyszli z doświadczeniem z wyższej ligi, będę chciał żeby wnieśli dużo jakości do gry i drużyny – mówił podczas prezentacji trzecioligowego zespołu, trener Dominik Bednarczyk.

Wcześniej, przed prezentacją kadry pierwszego zespołu, pokazał się najmłodszy piłkarski narybek klubu czyli dzieci i młodzież z Akademii Młodego Piłkarza RKS Radomsko, a mianowicei grupy: „Skrzat” (rocznik 2014/15) z trenerami Pawłem Tokarskim i Marcinem Brysiem, „Żak” (2012/13) z trenerami Pawłem Tokarskim i Rafałem Ozgą, „Orlik” (2010/11) i „Młodzik” (2008/2009) z trenerami Adrianem Klepczyńskim i Adrianem Plutą, junior młodszy (2004) – liga okręgowa z trenerem Łukaszem Perlińskim, junior (2003) – II liga wojewódzka i junior starszy (2001/2002) – I liga wojewódzka z trenerem Rafałem Ozgą

Podczas „Dnia kibica” można było zdobyć autografy ulubionych piłkarzy, zrobić pamiątkowe zdjęcie czy zamienić z nimi kilka słów.

Więcej o:
rks radomsko kibice rks radomsko rks
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE