Powiatowi radni PiS będą głosować na kandydatkę Annę Milczanowską

Radni powiatu radomszczańskiego z klubu Prawa i Sprawiedliwości na przeprowadzonej 7 października (poniedziałek) konferencji prasowej mówili dlaczego będą głosować na kandydatkę ich partii – Annę Milczanowską. Zachęcali również do pójścia w święto demokracji - 13 października do urn i zagłosowanie.

W konferencji udział wzięli radni: Michał Koski, Ewelina Sewerynek, Szymon Zyberyng, Tomasz Kaczmarek i Paweł Chybalski. Każdy z osobna mówił, z jakich powodów odda swój głos na kandydatkę Annę Milczanowską. Wymieniali m.in. takie cechy kandydatki jak uczciwość, przyzwoitość, kompetencję. Wśród powodów, dla których oddadzą swój głos na Milczanowską wymieniali również jej aktywne działania na rzecz małych ojczyzn, na poprawę jakości powietrza, a także za pomoc i wsparcie dla przedsiębiorców.

Oprócz tego radni zachęcali do aktywnego udziału w nadchodzących wyborach.

- Rok temu od wyborców otrzymaliśmy mandat zaufania. Dlatego też zwracamy się do wszystkich naszych wyborców o to, aby przede wszystkim wzięli udział w tym święcie demokracji. To jest najważniejsze, aby iść i zagłosować, aby cały czas móc zmieniać Polskę. Oraz aby nasi wyborcy zagłosowali na listę numer 2, czyli listę Prawa i Sprawiedliwości. Na tej liście jest bardzo dużo, bardzo dobrych kandydatów. My, jako radni PiS po wspólnej dyskusji udzieliliśmy poparcia jednej osobie, jest nią poseł Anna Milczanowska
- mówił radny Szymon Zyberyng.

Więcej o:
wybory 2019 radomsko wybory 2019 kampania wyborcza pis wybory pis wybory parlamentarne wybory do sejmu i senatu
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE