Porażka Stali Radomsko.Zdjęcia

Radomszczanki w swoim pierwszym meczu uległy drużynie z Tomaszowa Mazowieckiego 1-7.

Po obiecującym początku spotkania zawodniczki Stali Radomsko wyszły na prowadzenie strzelając bramkę w  4 minucie. Prowadzenie radomszczankom dała  Iwona Starczyk. W 17 i 18 minucie spotkania Maja Osińska dwukrotnie umieściła piłkę w bramce Stali. Chwilę później bliska wyrównania była Iwona Starczyk, ale piłka trafiła w poprzeczkę.

Reszta spotkania należała do zawodniczek MUKS "Dargfil" Tomaszów Mazowiecki. Trzy bramki zdobyła Michalina Kowalska w 27, 40 i 55 minucie, Wioletta Pawlak w 32 minucie. Siódmą bramkę z rzutu karnego zdobyła Aleksandra Jasnowska w 72 minucie.