Pomóż Mateuszowi Czapli! Zbiórki podczas miejskich imprez plenerowych

Pomóż Mateuszowi Czapli! Zbiórki podczas miejskich imprez plenerowych Fot. archiwum prywatne

Urząd Miasta w Radomsku przyłącza się do organizacji zbiórek na rzecz 19-letniego mieszkańca gminy Dobryszyce – Mateusza Czapli. Mateusza będzie można wesprzeć podczas plenerowych imprez, organizowanych przez magistrat.

Zbiórki pieniędzy, a także licytacje oraz charytatywne kiermasze zorganizowane zostaną przy okazji Przystanku Food Truck, który odbędzie się w dniach 2-4 lipca przy ul. Reymonta w Radomsku, a także podczas Projektu Lato, w ramach którego odbędzie się Święto Kolorów i Baniek Mydlanych oraz Letnisko. Te wydarzenia zorganizowane zostaną w najbliższą sobotę (Święto Kolorów i Baniek Mydlanych przy placu 3 Maja) oraz w niedzielę (Letnisko w Parku Świętojańskim).

Przypomnijmy. Mateusz Czapla jest uczniem Zespołu Szkół Elektryczno-Elektronicznych w Radomsku. Wykryto u niego złośliwy nowotwór.

Refundowane leczenie zostało już wyczerpane. Ostatnia nadzieja to immunoterapia Car T-Cell. Mateusz może żyć, może pokonać nowotwór, jednak cena za to jest gigantyczna - ponad 1,5 mln złotych.

Więcej o:
radomsko powiat radomszczański mateusz czapla pomoc zbiórka
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE