Policjanci z Radomska udzielą porad w ramach Tygodnia Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem

Policjanci z Radomska udzielą porad w ramach Tygodnia Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem

W poniedziałek, 20 lutego 2023 r. rozpoczyna się kolejna edycja ogólnopolskiej akcji Ministerstwa Sprawiedliwości pn. „Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem”. Potrwa do niedzieli 26 lutego 2023 r. W tym czasie pokrzywdzeni będą mogli skorzystać z bezpłatnej porady prawnej. Udział w akcji wezmą również policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Radomsku.

20 lutego 2023 roku rusza kolejna edycja akcji Ministerstwa Sprawiedliwości skierowana do osób, które zostały pokrzywdzone przestępstwem. Ma ona na celu zwrócenie uwagi na konieczność monitorowania sytuacji i poprawy położenia tych osób, w tym poprzez udzielanie bezpłatnych informacji prawnych.

W dniach 20–26 lutego 2023 roku w godzinach 8.00–15.00 wyznaczeni funkcjonariusze radomszczańskiej komendy policji będą pełnić dyżury i udzielać pomocy tym, którzy zgłoszą się z prośbą o bezpłatną poradę prawną.

Zainteresowani mogą zgłaszać się osobiście w Komendzie Powiatowej Policji w Radomsku przy ul. Piłsudskiego 56 lub zadzwonić do oficera dyżurnego pod wybrany numer: 47 8464 211 i 47 8464 221. Wówczas wyznaczony policjant udzieli szczegółowych informacji.

Więcej o:
radomsko policja radomsko akcja tydzień pomocy ofiary przestępstw porady
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE