Policjanci z Radomska pomogli 80–latkowi bezpiecznie wrócić do domu

Policjanci z Radomska pomogli 80–latkowi bezpiecznie wrócić do domu

W poniedziałek, 3 kwietnia 2023 r. tuż przed północą policjanci z Wydziału Prewencji radomszczańskiej policji zainteresowali się losem starszego mężczyzny, który w tak późnych godzinach spacerował po mieście. W efekcie senior bezpiecznie wrócił do domu.

Zagubiony 80 – letni mężczyzna przed północą został zauważony przez policjantów w centrum miasta. Jak się okazało pan przez kilka godzin spacerował ulicami miasta, aż w końcu stracił orientację. Był zmarznięty i wyraźnie zestresowany sytuacją, że nie może trafić do domu.

- Mundurowi bez zastanowienia zabrali seniora na pokład radiowozu i w trakcie rozmowy ustalili, gdzie mieszka. W mieszkaniu czekała żona, która potwierdziła, że mąż kilka godzin wcześniej wyszedł na spacer i do chwili obecnej nie powrócił. W tym czasie w mieszkaniu pojawił się syn starszego mężczyzny. Zaniepokojony długą nieobecnością taty, zaczął poszukiwania na własną rękę. Domownicy nie kryli radości z odnalezienia 80–latka. Dzięki czujności radomszczańskich patrolowców nie doszło do żadnej przykrej historii – mówi Agnieszka Kropisz z Komendy Powiatowej Policji w Radomsku.

Więcej o:
radomsko policja radomsko pomoc starszym mężczyzna
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE