Radomsko, Łódzkie 20.4o Sobota, 25 Maja 2019
ważne informacje
Autopromocja reklama

Plener ślubny– kiedy go zorganizować i jak się do niego przygotować?

Miasto
Redakcja Artykuł sponsorowany

Pary młode z Warszawy, które już wkrótce staną na ślubnym kobiercu, czeka nie tylko udział w uroczystości zaślubin i zabawie weselnej, ale także plenerowa sesja ślubna. Sesja w plenerze to element, którego nie powinno zabraknąć podczas wykonywania fotografii ślubnej w Warszawie. Aby dobrze wypaść na ślubnych zdjęciach warto odpowiednio się przygotować do udziału w sesji. Jak to zrobić – o tym powiemy poniżej!

Fotografia ślubna w Warszawie – kiedy i gdzie zorganizować swój plener?

Sesja plenerowa to jeden z obowiązkowych elementów fotografii ślubnej. Pamiątkowe zdjęcia wykonane w bliskich naszemu sercu miejscach będą bowiem wspaniałą pamiątką, którą idealnie sprawdzi się do umieszczenia w ślubnym albumie. Najpiękniejsze fotografie możemy także oprawić w ramki i ustawić na honorowym miejscu w naszym domu oraz podarować je rodzicom i przyjaciołom.

Plener ślubny możemy zorganizować w dniu ślubu i wesela lub w innym, dogodnym dla nas terminie. Tę pierwszą opcję warto wybrać, jeśli chcemy załatwić wszystko w jednym dniu i mamy do dyspozycji stosunkowo dużo czasu pomiędzy uroczystością zaślubin a zabawą weselną. Sesję ślubną innego dnia z kolei warto wybrać, jeśli zależy nam na wykonaniu ujęć w różnych częściach Warszawy i okolic lub po prostu chcemy skoncentrować się wyłącznie na samej sesji.

Warszawa jest pełna urokliwych miejsc, które mogą posłużyć za tło ślubnych fotografii. Stare Miasto i jego okolice pełne wąskich uliczek i urokliwych zakątków oraz nowoczesne centrum miasta to jedne z najchętniej wybieranych miejsc na plener ślubny w Warszawie. Miłośnicy przyrody mogą z kolei wykonać kilka ujęć w ogrodach na dachu BUW-u oraz spędzić popołudnie w leśnych zakątkach Puszczy Kampinoskiej. Nie zapominajmy także o warszawskich mostach i wybrzeżu Wisły, które także wspaniale nadają się na tło ślubnych fotografii.

Fotografia ślubna w Warszawie – przygotowania do sesji

Bez względu na to, czy nasz plener ślubny odbędzie się tego samego dnia, co ślub i wesele, czy w innym, wybranym przez nas terminie, do sesji warto starannie się przygotować. W pierwszej kolejności, wspólnie z fotografem powinniśmy zastanowić się, jaki charakter oraz klimat mają mieć nasze pierwsze małżeńskie zdjęcia. W jego uzyskaniu pomoże nie tylko odpowiedni wybór miejsc w stolicy, ale także rekwizytów, które warto zabrać ze sobą na sesję. Te z pozoru drobne dodatki urozmaicą bowiem nasze ślubne fotografie oraz nadadzą im bardziej osobistego charakteru.

Na sesję w plenerze warto wziąć ze sobą parę wygodnych butów na zmianę, których obecność docenią zwłaszcza panny młode. Wygodne obuwie na zmianę przyda się podczas spacerów i poszukiwania wartych uwiecznienia na zdjęciach zakątków, których nie brakuje w Warszawie. Nie mniej istotne od samych rekwizytów i wygodnego obuwia, jest jednak nasze nastawienie – na ten wyjątkowy moment warto więc zaopatrzyć się w dobry humor, rozluźnić się oraz dać się ponieść emocjom. Nie ma bowiem nic bardziej wartościowego i pięknego niż przepełnione emocjami i wzruszeniem zdjęcia ślubne.

Partnerem artykułu jest portal ślubny Wesele z Klasą oferujący: fotografia ślubna Warszawa – więcej na WeselezKlasa.pl.

komentarze