Pijany kierowca próbował uciekać. Miał 2,5 promila

Pijany kierowca próbował uciekać. Miał 2,5 promila

W Górach Mokrych w gminie Przedbórz w nocy z soboty na niedzielę doszło do kolizji. Kierowca uderzył w zaparkowany samochód. Zaproponował właścicielowi uszkodzonego samochodu polubowne załatwienie sprawy. Jednak potem się rozmyślił i odjechał. Okazało się, że był pod wpływem alkoholu, a dodatkowo miał zatrzymane prawo jazdy do 2020 roku.

Gdy 30-letni kierowca hondy civic uderzył w zaparkowany samochód, zaproponował właścicielowi uszkodzonego samochodu, aby nie wzywać policji. Sprawca miał przekazać numer polisy, jednak zamiast tego wsiadł do pojazdu i odjechał.

Wówczas poszkodowany wezwał policję. Okazało się, że 30-latek miał 2,5 promila alkoholu w organizmie. Jakby tego było mało w 2017 roku zostało mu zatrzymane prawo jazdy, które miał odzyskać dopiero w czerwcu 2020 roku. Jednak teraz ponownie stanie przed sądem. Odpowie za kierowanie będąc pod wpływem alkoholu, pomimo sądowego zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Więcej o:
policja radomsko wypadek radomsko kolizja policja radomsko pijany kierowca radomsko pijany kierowca policja nietrzeźwy kierujący policja radomsko
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE