Orkiestra Dęta „Expresja” zbiera pieniądze na walkę z koronawirusem. Muzyków wspiera zespół „Poparzeni Kawą Trzy”

Orkiestra Dęta „Expresja” zbiera pieniądze na walkę z koronawirusem. Muzyków wspiera zespół „Poparzeni Kawą Trzy” Fot. zrzutka.pl

Mimo obowiązującej w całym kraju trudnej sytuacji związanej z epidemią koronawirusa, muzycy Orkiestry Dętej „Expresja” udowadniają, że nie ma rzeczy niemożliwych. Wprawdzie nie mają możliwości uczestniczenia w próbach i wspólnego koncertowania, ale to nie oznacza, że orkiestra w tym okresie nie funkcjonuje. Wręcz przeciwnie.

Muzycy trenują w swoich domach, a efekty pracy zamieszczają w internecie. Do wspólnego muzykowania „w sieci” zapraszają artystów z całego świata.

Na tych działaniach Orkiestra Dęta „Expresja” nie zamierza poprzestać. Muzycy wraz z druhami OSP w Silnicy organizują na portalu zrzutka.pl zbiórkę pieniędzy na walkę z koronawirusem. Zgromadzone środki trafią na Fundusz Interwencyjny WOŚP.

- Staramy się umilać Państwu ten trudny czas naszą muzyką, ale chcąc zdziałać więcej, zachęcamy do wpłat na naszą zbiórkę. Każda złotówka jest ogromnie ważna! Cała zebrana kwota zostanie przeznaczona na Fundusz Interwencyjny WOŚP. Trafi więc do polskich szpitali, aby umożliwić skuteczną walkę z epidemią koronawirusa. Wierzymy, że pieniądze zostaną w ten sposób dobrze rozdysponowane – mówią muzycy orkiestry „Expresja”.

WESPRZYJ ZBIÓRKĘ!

Zainicjowaną przez orkiestrę „Expresja” akcję wspiera zespół „Poparzeni Kawą Trzy”. Wkrótce znane będą szczegóły współpracy.

- To prawdziwy zaszczyt móc pracować z tak wspaniałą ekipą. Zapraszamy wszystkich do udziału. Nie możemy się doczekać, by zobaczyć, co uda nam się stworzyć – podkreślają muzycy orkiestry „Expresja”.

Więcej o:
koronawirus zbiórka orkiestra dęta expresja poparzeni kawą trzy
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE