Srebro dla tenisistek UMLKS Radomsko - Radomsko24.pl

Srebro dla tenisistek UMLKS Radomsko

Nasze tenisistki stołowe zanotowały kolejny sukces. Zawodniczki UMLKS Radomsko na rozegranych w Łodzi Mistrzostwach woj. łódzkiego zdobyły 3 Medale. Team złożony z Patrycji Mazurek i Kingi... ››

Team złożony z Patrycji Mazurek i Kingi Musiał zdobył srebrny medal w grze drużynowej juniorek, a także zajął drugie miejsce w grze deblowej. W grze singlowej brązowy medal zdobyła Patrycja Mazurek.

Tenisiści również pokazali, że potrafią grać. W kategorii kadetów wyróżnił się Maciej Szymczyk zajmując piąte miejsce. W grze podwójnej kadetów razem z Bartłomiejem Molką zdobył brązowy medal.

Drużyna UMLKS Radomsko zajmując 2 miejsce w Mistrzostwach zdobyła kwalifikację do Półfinału Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorek, które się odbędą w Rzeszowie w dniach 29 - 30.04.2011 roku. Trenerem naszych sportowców jest Jacek Kawka.

Sukcesy naszych tenisistów oczywiście uradują osobę interesującą się lokalnym sportem. Nie wywołają jednakże w szkołach większego zainteresowania tym sportem, jak swego czasu piłka ręczna. On ma w nich swoje miejsce nieprzerwanie od wielu lat i nie zanosi się by je szybko oddał.