Radomsko, Łódzkie 14.4o Poniedziałek, 16 Września 2019

KIEROWNIK LINII PRODUKCYJNEJ- TEAM LEADER

Data dodania:
Obecnie do fabryki Whirlpool w Radomsku poszukujemy utalentowanych, chcących rozwijać się osób na stanowisko:
PRODUCTION TEAM LEADER- KIEROWNIK LINII PRODUKCYJNEJ.
Zakres obowiązków:

nadzorowanie pracy podległego zespołu,
szkolenie podległego zespołu w zakresie procesów produkcji,
zapewnianie ciągłości procesu poprzez działania prewencyjne,
zapewnianie niezbędnych narzędzi, przyrządów w swoim obszarze,
zapewnienie poprawnej komunikacji w zakresie przekazywanych informacji dot. produkcji,
prowadzenie dokumentacji produkcyjnej,
raportowanie, realizacja i koordynowanie wskaźników produkcji,
dbanie o przestrzeganie zasad bhp przez podległy zespół.

Wymagania:
doświadczenia na stanowisku kierowniczym w firmie z branży produkcyjnej
mile widziana znajomość narzędzi Lean Manufacturing
wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
dobra obsługa MS Excel
umiejętność logicznego myślenia oraz ustalania priorytetów
umiejętność pracy pod presją czasu i wielozadaniowość
doświadczenie w obsłudze systemu SAP mile widziane

Oferujemy:
atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia, w tym szeroki pakiet dodatków socjalnych,
bezpieczne miejsce pracy w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym,
możliwość rozwoju, zdobycia doświadczenia oraz awansu w międzynarodowych strukturach firmy,
bezpłatne dojazdy do pracy, stołówka pracownicza, bezpłatna siłownia na terenie fabryki.

Osoby zainteresowane ofertą proszone są przesłanie CV

100.00 zł
Olga/ Whirlpool
+48609390078
olga_poskrobko@whirlpool.com