Warning: Undefined array key "HTTP_ACCEPT_ENCODING" in /home/klient.dhosting.pl/r24/radomsko24.pl/public_html/public/index.php on line 4

Deprecated: substr_count(): Passing null to parameter #1 ($haystack) of type string is deprecated in /home/klient.dhosting.pl/r24/radomsko24.pl/public_html/public/index.php on line 4

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/klient.dhosting.pl/r24/radomsko24.pl/public_html/public/index.php:4) in /home/klient.dhosting.pl/r24/radomsko24.pl/public_html/public/index.php on line 16
Spartakiada samorządowców zakończona - Radomsko24.pl

Spartakiada samorządowców zakończona

Zakończyła się IV Spartakiada Samorządowców Powiatu Radomszczańskiego w tenisie stołowym, na której reprezentacja Starostwa Powiatowego w Radomsku zwyciężyła w klasyfikacji drużynowej.... ››

SpartakiadaZakończyła się IV Spartakiada Samorządowców Powiatu Radomszczańskiego w tenisie stołowym, na której reprezentacja Starostwa Powiatowego w Radomsku zwyciężyła w klasyfikacji drużynowej.

Spartakiada odbyła się 15 kwietnia br. w sali sportowej w Dobryszycach. Do rywalizacji przystąpiło 7 drużyn wystawionych przez samorządy z terenu powiatu radomszczańskiego. Każda drużyna składała się z kobiety i dwóch mężczyzn. Zawodnicy odpadali po dwóch przegranych meczach. Dzięki takiemu systemowi szybko wyłoniono zwycięzców.

W klasyfikacji indywidulnej najlepszą tenisistką okazała się Elżbieta Kurowska – Gierasimiuk reprezentująca Urząd Miasta Radomska, drugie miejsce wywalczyła Renata Jurczyk z Kamieńska, a trzecie Katarzyna Marszał z Dobryszyc. Wśród panów pierwsze miejsce zajął Grzegorz Skalik z Urzędu Miasta, drugie Grzegorz Zasempa z Dobryszyc a na trzecim miejscu swoją grę zakończył Adam Kociniak ze Starostwa.

Pomimo dwóch pierwszych miejsc w klasyfikacji indywidualnej radomszczański magistrat zajął ostatnie, siódme miejsce. Do rywalizacji wystawił tylko dwóch zawodników przez co w klasyfikacji drużynowej stracił sporo punktów.

Najlepszą okazała się być drużyna Starostwa Powiatowego, drugie miejsce zajęła drużyna z Kamieńska. Na trzecim miejscu uplasowali się gospodarze z Dobryszyc. Czwarte miejsce zajęła drużyna z Gomunic , piąte z Kobiel Wielkich a szóste z Żytna.

Kolejna Spartakiada odbędzie się 6 maja w Kodrębie. Samorządowcy będą mieli okazję sprawdzić się w rzucie beretem, skoku w dal, rzucie piłką lekarską, strzelaniu z wiatrówki i innych zabawnych konkurencjach.